Gezocht: Ouders van kind met beperking of chronische aandoening
De onderzoeksgroep “Bewegen en Opgroeien doe je Samen” wilt ouders van kinderen met een beperking beter kunnen bereiken en motiveren om mee te doen aan hun onderzoeken. Hiertoe is een enquête opgesteld die vijf minutenvan uw tijd vraagt.
De onderzoekers zetten zich in voor een inclusieve samenleving waarin alle kinderen, met en zonder beperking, samen kunnen bewegen en opgroeien. Lenthe Folkerts is studente Communicatie & Multimedia Design aan de Hogeschool Utrecht en doet haar afstudeeropdracht bij het lectoraat “Bewegen en Opgroeien doe je Samen”. Dit lectoraat zet zich in voor een inclusieve samenleving waarin kinderen en jongeren met een beperking of chronische aandoening de kans krijgen om gezond op te groeien en deel te nemen aan betekenisvolle beweegactiviteiten. Het doel van Lenthe is om te ontdekken hoe deelname aan onderzoeken zo leuk, toegankelijk en haalbaar mogelijk kunnen maken voor ouders en kinderen.
Om dit goed te kunnen doen, heeft zij jullie hulp nodig! Door deze korte enquête in te vullen (max. 5 minuten), help je haar en uiteindelijk ook jullie een goede oplossing te bedenken die echt aansluit bij de behoeften van ouders en kinderen.
Dit is de link naar de enquête: https://nl.surveymonkey.com/r/22RVJGD